Husqvarna LC 353iVX Kosiarka akumulatorowa bez baterii i ładowarki
- Kosiarka akumulatorowa z napędem i dwoma gniazdami na baterie
- Kompatybilna ze wszystkimi akumulatorami Husqvarna BLi 36 V, jedna bateria może być używana w wielu narzędziach
- Prędkość jazdy można dostosować do własnych potrzeb, wyregulować w zależności od potrzeb i stanu trawnika
- Centralna regulacja wysokości koszenia, jedna dźwignia reguluje ustawienie całego urządzenia
- Power Boost, automatyczne zwiększanie prędkości ostrza podczas koszenia w trudnych warunkach
- Tryb ekonomiczny Save maksymalizuje czas pracy, zmniejsza poziom hałasu
- Łączność Bluetooth i aplikacja Husqvarna Connect zapewniają użytkownikowi dostęp do danych i informacji o produkcie oraz usprawnia obsługę serwisową
- Szybka regulacja uchwytu na 2 wysokościach
- Uchwyt do podnoszenia z przodu i z tyłu ułatwia wnoszenie do schowków, samochodu oraz wnoszenie po schodach
- Uchwyt jest składany aby zminimalizować przestrzeń potrzebną do przechowywania i ułatwić przenoszenie
- Intuicyjne przyciski i klawiatura
- Cena nie obejmuje zestawu BioClip, nakładki mulczującej i nóż Combi, akumulatora i ładowarki
- Obserwuj produkt:
- Kod: 967862001
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: brak w magazynie (0 szt)
-
-
- Cena netto: 2 926,02 zł 3 999,00 zł 3 599,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Układ napędowy | Napęd własny, zmienna prędkość |
| Koła napędowe | Tylne |
| Prędkość jazdy w przód, max | 4,5 km/godz |
| Regulacja wysokości koszenia | Centralna, 6 stopni |
| Metody koszenia | Zbieranie/wyrzut tylny/mulczowanie/BioClip |
| Szerokość koszenia | 53 cm |
| Wysokość koszenia | 20-75 mm |
| Moc znamionowa | 0,9 kW |
| Regulacja wysokości uchwytu | 2 stopnie |
| Pojemność kosza | 60 L |
| Materiał obudowy | Kompozyt |
| Waga | 28 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Husqvarna LC 353iVX
