Husqvarna LC 247i Kosiarka akumulatorowa bez baterii i ładowarki
- Kosiarka akumulatorowa do pielęgnacji trawników średniej wielkości, posiada dwa gniazda na baterie
- Urządzenie jest kompatybilne z systemem akumulatorów BLi 36 V, jedna bateria może być używana w wielu narzędziach Husqvarna
- Funkcja PowerBoost umożliwia wydajne koszenie grubszej trawy, automatyczne zwiększanie prędkości ostrza podczas koszenia w trudnych warunkach
- Tryb Save maksymalizuje czas pracy, oszczędza czas pracy akumulatora poprzez obniżenie obrotów, niski poziom hałasu zapewnia komfortową pracę
- Regulowany uchwyt na 2 wysokościach, centralna regulacja wysokości koszenia, jedna dźwignia steruje całym zespołem
- Ergonomiczny kąt uchwytu w połączeniu z łatwo dostępnym pałąkiem, uchwyt do podnoszenia z przodu i z tyłu
- Uchwyt i worek na ścinki można złożyć, aby ułatwić przechowywanie
- Cena nie zawiera zestawu BioClip, nakładki mulczującej i nóż Combi, akumulatora i ładowarki
- Obserwuj produkt:
- Kod: 970542001
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: brak w magazynie (0 szt)
-
-
- Cena netto: 2 194,31 zł 2 999,00 zł 2 699,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Układ napędowy | Pchana, bez napędu |
| Regulacja wysokości koszenia | Centralna, 6 stopni |
| Metody koszenia | Zbieranie/wyrzut tylny/mulczowanie/BioClip |
| Szerokość koszenia | 47 cm |
| Wysokość koszenia | 20-75 mm |
| Moc znamionowa | 0,7 kW |
| Regulacja wysokości uchwytu | 2 stopnie |
| Pojemność kosza | 55 L |
| Materiał obudowy | Kompozyt |
| Waga | 24,5 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Husqvarna LC 247i
