Husqvarna Automower 580L EPOS Kosiarka automatyczna robot koszący
- Bezprzewodowy robot do pracy na nawierzchniach sportowych oraz przy intensywnym wzroście trawy
- Satelitarna technologia Husqvarna EPOS umożliwia instalację bez użycia przewodów, pozwalając na dostosowanie różnych obszarów pracy oraz ustawienie tymczasowych stref niedostępnych za pomocą aplikacji mobilnej (w przypadku prac budowlanych, siewów lub podczas imprez)
- Husqvarna Fleet Services zapewnia możliwość monitorowania, kontrolowania ze smartfona, tabletu lub laptopa: możesz wydać polecenie uruchomienia, zatrzymania lub parkowania, śledzić pozycję w przypadku kradzieży z dowolnego miejsca na świecie
- Indywidualne dostosowanie każdego obszaru roboczego za pomocą harmonogramu, możliwość wyboru schematu koszenia: po liniach równoległych, romby, trójkąty, szachownica
- Tarcza tnąca z 5 ostrzami. Elektryczna regulacja wysokości koszenia przy użyciu aplikacji Husqvarna Automower Connect albo z menu głównego kosiarki. Sprężynowy układ tnący elastycznie dostosowuje się do konturów i nierówności podłoża, zapewniając optymalne rezultaty cięcia z dokładnością do 1 cm
- Światła bezpieczeństwa z pulsującym lub stałym światłem w celu zapewnienia widoczności podczas pracy w nocy
- Odporne na zużycie obrotowe szczotki do tylnych kół zapewniają lepszą przyczepność, zapobiegają gromadzeniu się trawy na oponach
- Robot jest wodoodporny, umożliwia szybkie czyszczenie zewnętrznej i spodniej części za pomocą wody z węża
- Położenie serwisowe 180° będzie przydatne na twardych powierzchniach bez powodowania zadrapań i uszkodzeń obudowy
- Husqvarna Automower automatycznie oblicza najbardziej efektywną trasę do punktu dokowania stacji ładującej, będzie zmieniać swoją trasę na trawniku, aby uniknąć pozostawiania widocznych śladów. Wyznacz i zaznacz na mapie miejsce postojowe dla konserwacji robota, na polecenie robot parkuje tam automatycznie w oczekiwaniu na serwis, czyszczenie
- Duże koła z głębokim bieżnikiem zapewniają doskonałą przyczepność nawet na śliskiej powierzchni
- Konstrukcja odporna na warunki atmosferyczne, zaprojektowana do pracy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu przez cały sezon wegetacyjny trawy
- Czujnik podnoszenia, czujnik przechylenia, czujniki bezpieczeństwa: automatyczne i natychmiastowe wyłączenie funkcji koszenia w przypadku przewrócenia się urządzenia lub podniesienia go z podłoża
- Unikanie przedmiotów przy użyciu radaru, czujniki pomagają robotowi koszącemu wykrywać obiekty, zmniejszać prędkość i unikać poważnych kolizji. Jeśli kosiarka Automower napotka jakąkolwiek przeszkodę, zatrzymuje się lub zmienia kierunek
- Cena obejmuje stację ładującą, szczotki do kół, zasilacz, kabel niskonapięciowy 2 m
- Cena nie obejmuje stacji referencyjnej EPOS RS5
- Obserwuj produkt:
- Kod: 970730511
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: brak w magazynie (0 szt)
-
-
- Cena netto: 29 260,98 zł 39 990,00 zł 35 991,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Maksymalna powierzchnia trawnika | 16000 m² |
| Wielkość obszaru – sport | 8000 m² |
| Obszar koszenia na godzinę | 500 m² |
| Typ pętli ograniczającej | Wirtualny przewód |
| Maksymalne nachylenie terenu wewnątrz instalacji | 45 % |
| Maksymalny czas aktywności | 24 godz |
| Przewody doprowadzające | Wirtualna ścieżka transportowa |
| System ładowania | Automatyczny/7 A |
| Pojemność akumulatora | 8 Ah |
| Standardowy czas koszenia po jednym ładowaniu | 120 min |
| Standardowy czas ładowania | 55 min |
| System koszenia | 5 noży rotacyjnych |
| Regulacja wysokości koszenia | Elektryczna |
| Wysokość koszenia | 10-50 mm |
| Szerokość koszenia | 26 cm |
| Podwójny kierunek koszenia | Tak |
| Wyświetlacz | Nie |
| Łączność bezprzewodowa | Komórkowa, Bluetooth |
| Możliwość sterowania przez aplikację | Husqvarna Fleet Services |
| Integracja ze Smart Home | Tak |
| Aktualizacja oprogramowania | FOTA |
| Śledzenie GPS w przypadku kradzieży | Tak |
| Wykrywanie obiektów | Czujnik radarowy |
| Zasięg dla stacji RS5 | 500 m |
| Waga | 18,4 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Husqvarna Automower 580L EPOS

W przypadku zakupu kosiarki Husqvarna Automower 580L wymagane wsparcie ze strony Automower Connect podczas instalacji EPOS bez przewodu ograniczającego
