Husqvarna Automower 580 EPOS Kosiarka automatyczna robot koszący
- Bezprzewodowy robot koszący do boisk sportowych, wymagających częstego koszenia i wyjątkowej jakości trawy, zapewnia dokładność cięcia do 2 cm
- Wirtualna obsługa dzięki technologii satelitarnej Husqvarna EPOS umożliwia instalację bez użycia przewodów
- Spersonalizowane obszary robocze za pomocą unikalnego harmonogramu, tymczasowe strefy wyłączone na potrzeby prac budowlanych, siewów lub podczas imprez za pomocą aplikacji mobilnej
- Możliwość wyboru schematu koszenia: po liniach równoległych, romby, trójkąty, szachownica
- Światła bezpieczeństwa z pulsującym lub stałym światłem w celu zapewnienia widoczności podczas pracy w nocy
- Husqvarna Fleet Services zapewnia możliwość monitorowania, kontrolowania ze smartfona, tabletu lub laptopa: możesz wydać polecenie uruchomienia, zatrzymania lub parkowania, śledzić pozycję w przypadku kradzieży z dowolnego miejsca na świecie
- Sprężynowy układ tnący elastycznie dostosowuje się do konturów i nierówności podłoża, zapewniając optymalne rezultaty cięcia. Tarcza tnąca z 5 ostrzami. Elektryczna regulacja wysokości koszenia przy użyciu aplikacji Husqvarna Automower Connect albo z menu głównego kosiarki
- Wbudowane czujniki z technologią radarową pomagają robotowi koszącemu wykrywać obiekty, zmniejszać prędkość i unikać poważnych kolizji. Jeśli kosiarka Automower napotka jakąkolwiek przeszkodę, zatrzymuje się lub zmienia kierunek
- Możliwość mycia wodą z węża, szybkie czyszczenie zewnętrznej i spodniej części. Położenie serwisowe 180° będzie przydatne na twardych powierzchniach bez powodowania zadrapań i uszkodzeń obudowy
- Husqvarna Automower automatycznie oblicza najbardziej efektywną trasę do punktu dokowania stacji ładującej, będzie zmieniać swoją trasę na trawniku, aby uniknąć pozostawiania widocznych śladów. Wyznacz i zaznacz na mapie miejsce postojowe dla konserwacji robota, na polecenie robot parkuje tam automatycznie w oczekiwaniu na serwis, czyszczenie
- Duże koła z głębokim bieżnikiem zapewniają doskonałą przyczepność nawet na śliskiej powierzchni
- Zabezpieczenie GPS przed kradzieżą, czujniki bezpieczeństwa: automatyczne i natychmiastowe wyłączenie funkcji koszenia w przypadku przewrócenia się urządzenia lub podniesienia go z podłoża
- Odporna na warunki atmosferyczne, zaprojektowana do pracy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu
- Cena obejmuje stację ładującą, zasilacz, kabel niskonapięciowy 2 m
- Cena nie obejmuje stacji referencyjnej EPOS RS5, dodatkowe noże, szczotki do kół
- Obserwuj produkt:
- Kod: 970803811
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: jest w magazynie (2 szt)
-
-
- Cena netto: 28 529,27 zł 38 990,00 zł 35 091,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Maksymalna powierzchnia trawnika | 16000 m² |
| Wielkość obszaru – sport | 8000 m² |
| Obszar koszenia na godzinę | 500 m² |
| Typ pętli ograniczającej | Wirtualny przewód |
| Maksymalne nachylenie terenu wewnątrz instalacji | 45 % |
| Maksymalny czas aktywności | 24 godz |
| Przewody doprowadzające | Wirtualna ścieżka transportowa |
| System ładowania | Automatyczny/7 A |
| Pojemność akumulatora | 8 Ah |
| Standardowy czas koszenia po jednym ładowaniu | 120 min |
| Standardowy czas ładowania | 55 min |
| System koszenia | 5 noży rotacyjnych |
| Regulacja wysokości koszenia | Elektryczna |
| Wysokość koszenia | 20-60 mm |
| Szerokość koszenia | 26 cm |
| Podwójny kierunek koszenia | Tak |
| Wyświetlacz | Nie |
| Łączność bezprzewodowa | Komórkowa, Bluetooth |
| Możliwość sterowania przez aplikację | Husqvarna Fleet Services |
| Integracja ze Smart Home | Tak |
| Aktualizacja oprogramowania | FOTA |
| Śledzenie GPS w przypadku kradzieży | Tak |
| Wykrywanie obiektów | Czujnik radarowy |
| Zasięg dla stacji RS5 | 500 m |
| Waga | 17,6 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Husqvarna Automower 580 EPOS
W przypadku zakupu kosiarki Husqvarna Automower 580L wymagane wsparcie ze strony Automower Connect podczas instalacji EPOS bez przewodu ograniczającego
