Husqvarna Automower 550 EPOS Kosiarka automatyczna robot koszący
- Robot koszący z nawigacją Husqvarna EPOS ze ścieżkami transportowymi, funkcją zdalnego sterowania AppDrive obsługuje trawniki o powierzchni do 10000 m² oraz z nachyleniem do 45%
- Możliwość wyboru schematu koszenia z technologią EPOS, kosiarka może poruszać się po liniach równoległych i tworzyć różnorodne kształty koszenia, takie jak romby, trójkąty i szachownica, zmienia swoją trasę na trawniku bez pozostawiania widocznych śladów
- Koła o grubszym bieżniku, lepsza przyczepność na zboczach i śliskiej powierzchni. Silniki kół z dwustopniową przekładnią umożliwiają ultracichy napęd
- Elektryczna regulacja wysokości koszenia, tarcza tnąca z 5 ostrzami. Automatycznie wykrywa i powiadamia o braku równowagi w układzie tnącym
- Wirtualne granice dzięki technologii satelitarnej z dokładnością do 2-3 cm bez przewodów z możliwościami programowania, tworzenie kilku obszarów roboczych z różnymi ustawieniami
- Husqvarna Automower automatycznie oblicza najbardziej efektywną trasę do stacji ładującej
- Husqvarna Fleet Services z możliwością zdalnego monitorowania, sprawdzenia lokalizacji, wydawania poleceń uruchomienia/zatrzymania, parkowania. Aktualizacja oprogramowania poprzez aplikację
- Światła bezpieczeństwa podczas pracy w nocy, gumowy przedni zderzak chroni przed kolizją z drzewami, krzewami
- Zabezpieczenie GPS przed kradzieżą, alarm i kod PIN, funkcja tygodniowego timera, czujniki unoszenia i wywrócenia, pogodoodporna
- Cena obejmuje stację ładującą, szczotki do kół, zasilacz, kabel niskonapięciowy 10 m
- Cena nie obejmuje stacji referencyjnej EPOS RS5, dodatkowych noży
- Obserwuj produkt:
- Kod: 970656711
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: jest w magazynie (4 szt)
-
-
- Cena netto: 20 846,34 zł 28 490,00 zł 25 641,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Maksymalna powierzchnia trawnika | 10000 m² |
| Wielkość obszaru – sport | 5000 m² |
| Obszar koszenia na godzinę | 208 m² |
| Typ pętli ograniczającej | Wirtualny przewód |
| Maksymalne nachylenie terenu wewnątrz instalacji | 45 % |
| Maksymalny czas aktywności | 24 godz |
| Przewody doprowadzające | Wirtualna ścieżka transportowa |
| System ładowania | Automatyczny/7 A |
| Pojemność akumulatora | 10 Ah |
| Standardowy czas koszenia po jednym ładowaniu | 210 min |
| Standardowy czas ładowania | 60 min |
| System koszenia | 5 noży rotacyjnych |
| Regulacja wysokości koszenia | Elektryczna |
| Wysokość koszenia | 20-60 mm |
| Szerokość koszenia | 24 cm |
| Podwójny kierunek koszenia | Tak |
| Wyświetlacz | Nie |
| Łączność bezprzewodowa | Bluetooth, Komórkowa |
| Możliwość sterowania przez aplikację | Husqvarna Fleet Services |
| Integracja ze Smart Home | Tak |
| Aktualizacja oprogramowania | FOTA |
| Śledzenie GPS w przypadku kradzieży | Tak |
| Wykrywanie obiektów | Czujnik ultradźwiękowy |
| Zasięg dla stacji RS5 | 500 m |
| Waga | 13,8 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Husqvarna Automower 550 EPOS

Wymagane wsparcie ze strony lokalnego Dilera Husqvarna podczas instalacji EPOS bez przewodu ograniczającego