Husqvarna Automower 540 EPOS Kosiarka automatyczna robot koszący
- Bezprzewodowy robot koszący do pielęgnacji trawników o powierzchni do 8000 m², do sportowych boisk treningowych. Obrotowa oś przednich kół poprawia przyczepność na nierównych i pagórkowatych nawierzchniach, radzi sobie z nierównymi powierzchniami i zboczami o nachyleniu do 50%
- Wirtualna obsługa dzięki technologii satelitarnej Husqvarna EPOS, RTK-GNSS
- Wbudowane czujniki wykorzystujące technologię radarową pomagają wykrywać obiekty, zmniejszać prędkość i unikać poważnych kolizji. Jeśli kosiarka Automower napotka przeszkodę, zatrzymuje się lub zmienia kierunek
- Technologia wizyjna AI Vision ze sztuczną inteligencją wykorzystuje wbudowaną kamerę z przodu kosiarki, umożliwia wykrywanie i omijanie przeszkód na murawie. System działa zarówno w ciągu dnia, jak i w nocy, wykorzystując oświetlenie podczerwone
- Możliwość wyboru schematu koszenia: po liniach równoległych, romby, trójkąty i szachownica
- Światła bezpieczeństwa z pulsującym lub stałym światłem w celu zapewnienia widoczności podczas pracy w nocy
- Husqvarna Fleet Services zapewnia monitorowanie, kontrolowanie ze smartfona, tabletu lub laptopa
- Możliwość mycia zewnętrznej i spodniej części za pomocą wody z węża
- Położenie serwisowe 180° będzie przydatne na twardych powierzchniach bez powodowania zadrapań i uszkodzeń obudowy
- Spersonalizowane obszary robocze za pomocą unikalnego harmonogramu, tymczasowe strefy wyłączone na potrzeby prac budowlanych, siewów lub podczas imprez za pomocą aplikacji mobilnej
- Elektryczna regulacja wysokości koszenia, tarcza tnąca z 5 ostrzami. Sprężynowy układ tnący elastycznie dostosowuje się do konturów i nierówności podłoża, zapewniając optymalne rezultaty cięcia
- Zabezpieczenie GPS przed kradzieżą, wyposażony w czujniki bezpieczeństwa, automatyczne i natychmiastowe wyłączenie funkcji koszenia w przypadku przewrócenia się urządzenia lub podniesienia go z podłoża
- Odporna na warunki atmosferyczne, zaprojektowana do pracy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu
- Cena obejmuje stację ładującą, zasilacz, kabel niskonapięciowy 2 m
- Cena nie obejmuje stacji referencyjnej EPOS RS5, dodatkowe noże, szczotki do kół
- Można dodatkowo dokupić stację referencyjną EPOS RS5 lub EPOS RS 4G, która nie wymaga połączenia z Internetem i zapewnia większą dokładność pozycji robota (około 2 cm)
- Obserwuj produkt:
- Kod: 970730311
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: jest w magazynie (1 szt)
-
-
- Cena netto: 18 285,37 zł 24 990,00 zł 22 491,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Maksymalna powierzchnia trawnika | 8000 m² |
| Wielkość obszaru – sport | 4000 m² |
| Typ pętli ograniczającej | Wirtualny przewód |
| Maksymalne nachylenie terenu wewnątrz instalacji | 50 % |
| Maksymalny czas aktywności | 24 godz |
| Przewody doprowadzające | Wirtualna ścieżka transportowa |
| System ładowania | Automatyczny/4 A |
| Pojemność akumulatora | 4 Ah |
| Standardowy czas koszenia po jednym ładowaniu | 120 min |
| Standardowy czas ładowania | 50 min |
| System koszenia | 5 noży rotacyjnych |
| Regulacja wysokości koszenia | Elektryczna |
| Wysokość koszenia | 20-60 mm |
| Szerokość koszenia | 26 cm |
| Podwójny kierunek koszenia | Tak |
| Wyświetlacz | Nie |
| Łączność bezprzewodowa | Bluetooth, Komórkowa |
| Możliwość sterowania przez aplikację | Husqvarna Fleet Services |
| Integracja ze Smart Home | Tak |
| Aktualizacja oprogramowania | FOTA |
| Śledzenie GPS w przypadku kradzieży | Tak |
| Wykrywanie obiektów | Czujnik radarowy, opcjonalna kamera IR |
| Zasięg dla stacji RS5 / RS4G / chmura | 250 m / 25 km / nieograniczony |
| Waga | 16,7 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie

W przypadku zakupu kosiarki Husqvarna Automower 540 EPOS montaż akcesorium technologii wizyjnej powinien być przeprowadzany przez autoryzowanego dilera Husqvarna
