Husqvarna Automower 535 AWD EPOS Kosiarka automatyczna robot koszący
- Bezprzewodowy robot koszący z napędem na wszystkie koła do stromych zboczy o nachyleniu do 70%
- Satelitarna, wirtualna technologia Husqvarna EPOS umożliwia instalację bez użycia kabli, dostosowanie różnych obszarów pracy oraz ustawienie tymczasowych stref niedostępnych (na potrzeby prac budowlanych, siewów lub podczas imprez) za pomocą aplikacji mobilnej Husqvarna Fleet Services
- Zabezpieczenie GPS przed kradzieżą, tworzenie wirtualnej mapy instalacji
- Duże koła z grubym bieżnikiem zapewniają doskonałą przyczepność, nawet na śliskiej powierzchni
- Obrotowa konstrukcja tylnej części zapewnia doskonałą zwrotność podczas poruszania się w trudnym terenie
- Wybór schematu koszenia: po liniach równoległych, romby, trójkąty i szachownica
- Możliwość indywidualnego dostosowania każdego obszaru roboczego za pomocą unikalnego harmonogramu, wysokości i sposobu koszenia
- Husqvarna Automower automatycznie oblicza najbardziej efektywną trasę do i z punktu dokowania stacji ładującej, będzie zmieniać swoją trasę na trawniku, aby uniknąć pozostawiania widocznych śladów
- Monitorowanie, kontrolowanie i analizowanie kosiarki ze smartfona, tabletu lub laptopa
- Światła bezpieczeństwa z pulsującym lub stałym światłem w celu zapewnienia widoczności podczas pracy w nocy
- Dostosowuje czas pracy do szybkości wzrostu trawy, elektryczna regulacja wysokości koszenia
- Czujniki ultradźwiękowe pomagają kosiarce wykrywać obiekty, obniżać prędkość i unikać twardych kolizji
- Odporna na warunki atmosferyczne, zaprojektowana do koszenia 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu
- Czujniki bezpieczeństwa, w tym automatyczne i natychmiastowe wyłączenie funkcji koszenia w przypadku przewrócenia się urządzenia lub podniesienia go z podłoża
- Cena obejmuje stację ładującą, zasilacz, kabel niskonapięciowy 10 m
- Cena nie obejmuje dodatkowe noże, szczotki do kół
- Można dodatkowo dokupić stację referencyjną EPOS RS5 lub EPOS RS 4G, która nie wymaga połączenia z Internetem i zapewnia większą dokładność pozycji robota (około 2 cm)
- Obserwuj produkt:
- Kod: 970745511
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: jest w magazynie (2 szt)
-
-
- Cena netto: 19 748,78 zł 26 990,00 zł 24 291,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Maksymalna powierzchnia trawnika | 3500 m² |
| Wielkość obszaru – sport | 2500 m² |
| Obszar koszenia na godzinę | 146 m² |
| Typ pętli ograniczającej | Fizyczny, wirtualny przewód |
| Maksymalne nachylenie terenu wewnątrz instalacji | 70 % |
| Maksymalny czas aktywności | 24 godz |
| Przewody doprowadzające | Wirtualna ścieżka transportowa |
| System ładowania | Automatyczny/7 A |
| Pojemność akumulatora | 8 Ah |
| Standardowy czas koszenia po jednym ładowaniu | 145 min |
| Standardowy czas ładowania | 45 min |
| System koszenia | 5 noży rotacyjnych |
| Regulacja wysokości koszenia | Elektryczna |
| Wysokość koszenia | 30-70 mm |
| Szerokość koszenia | 22 cm |
| Podwójny kierunek koszenia | Tak |
| Wyświetlacz | Nie |
| Łączność bezprzewodowa | Bluetooth, Komórkowa |
| Możliwość sterowania przez aplikację | Husqvarna Fleet Services |
| Integracja ze Smart Home | Tak |
| Aktualizacja oprogramowania | FOTA |
| Śledzenie GPS w przypadku kradzieży | Tak |
| Wykrywanie obiektów | Czujnik ultradźwiękowy |
| Zasięg dla stacji RS5 / RS4G / chmura | 250 m / 25 km / nieograniczony |
| Waga | 18,1 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Husqvarna Automower 535 AWD EPOS

