Husqvarna Automower 420 Kosiarka automatyczna robot koszący
- Kosiarka automatyczna przeznaczona do powierzchni do 2200 m², może obsługiwać zbocza o nachyleniu do 45%
- Inteligentna technologia dostosowuje częstotliwość koszenia do prędkości wzrostu trawy, umozliwia punktowe koszenie obszarów z wyższą trawą
- Aplikacja Husqvarna Automower Connect, możliwość zdalnego sterowania przy użyciu smartfona
- Dostępna łączność komórkowa, Wi-Fi i Bluetooth
- 5 punktów rozpoczynania koszenia w różnych odległych miejscach wzdłuż opatentowanego przewodu
- Automatycznie wykrywa i powiadamia o wystąpieniu braku równowagi w układzie tnącym
- Możliwość włączenia trybów cięcia punktowego i po spirali. Tryb szybkiego koszenia ograniczonej powierzchni z dłuższą trawą. Funkcja cięcia w miejscu
- Utworzenie kilku profili z indywidualnymi ustawieniami ułatwia współużytkowanie kosiarki w wielu lokalizacjach
- Łatwe mycie spódu robota za pomocą węża ogrodowego
- Cena obejmuje stację ładującą, dodatkowe noże 6 szt, zasilacz, kabel niskonapięciowy 10 m
- Cena nie obejmuje szczotki do kół, przewód ograniczający, szpilki
- Obserwuj produkt:
- Kod: 967673111
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: brak w magazynie (0 szt)
-
-
- Uwagi do zamówienia: produkt wycofany z oferty producenta
- Cena netto: 9 139,02 zł 12 490,00 zł 11 241,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Maksymalna powierzchnia trawnika | 2200 m² |
| Obszar koszenia na godzinę | 92 m² |
| Typ pętli ograniczającej | Fizyczny przewód |
| Maksymalne nachylenie terenu wewnątrz instalacji | 45 % |
| Maksymalny czas aktywności | 24 godz |
| Przewody doprowadzające | 2 |
| System ładowania | Automatyczny/2,2 A |
| Pojemność akumulatora | 3,2 Ah |
| Standardowy czas koszenia po jednym ładowaniu | 105 min |
| Standardowy czas ładowania | 55 min |
| System koszenia | Tarcza z 3 nożami rotacyjnymi |
| Regulacja wysokości koszenia | Elektryczna |
| Wysokość koszenia | 20-60 mm |
| Szerokość koszenia | 24 cm |
| Podwójny kierunek koszenia | Tak |
| Wyświetlacz | Graficzny wyświetlacz monochromatyczny 2,8" |
| Łączność bezprzewodowa | Bluetooth, Komórkowa, Wi-Fi |
| Możliwość sterowania przez aplikację | Automower Connect Home |
| Integracja ze Smart Home | Nie |
| Aktualizacja oprogramowania | W autoryzowanym serwisie |
| Śledzenie GPS w przypadku kradzieży | Dostępne dodatkowo |
| Waga | 11,5 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Husqvarna Automower 420
