Husqvarna Automower 405XE Nera Kosiarka automatyczna robot koszący z zestawem instalacyjnym EPOS
- Robot koszący do trawników o powierzchni do 900 m² umożliwia instalację bez użycia przewodów za pomocą technologii satelitarnej lub instalację z fizycznymi granicami
- Funkcja EdgeCut minimalizuje potrzebę dokaszania krawędzi trawnika dzięki specjalnej tylnej tarczy
- Można utworzyć tymczasowe strefy niedostępne, aby chronić sezonowe dzikie kwiaty lub właśnie projektowane obszary ogrodu
- Integracja z inteligentnym domem za pomocą aplikacji Automower Connect
- Funkcja sterowania strefowego Automower umożliwia tworzenie obszarów roboczych mających różne ustawienia i tymczasowych stref niedostępnych
- Wbudowany radar pomaga w wykrywaniu i unikaniu obiektów, kosiarka skręca i unika uderzenia
- Dostępna łączność komórkowa, Wi-Fi i Bluetooth, elektryczna regulacja wysokości koszenia przy użyciu aplikacji Husqvarna Automower Connect
- Sterowanie głosowe, w tym uruchamiania, zatrzymywania i parkowania
- Nawigacja wykorzystująca GPS, utworzenie kilku profili z indywidualnymi ustawieniami w wielu lokalizacjach
- Dostosowuje czas pracy do szybkości wzrostu trawy
- Możliwość włączenia trybów cięcia punktowego i po spirali pozwala wydajnie kosić obszary o wysokiej trawie, aby zapobiec powstawaniu śladów, kosiarka za każdym razem zmieni sposób przejazdu
- Utworzenie kilku profili z indywidualnymi ustawieniami w wielu lokalizacjach
- Obudowę i spód robota koszącego można umyć za pomocą węża ogrodowego
- Kosiarka automatycznie przerywa harmonogram koszenia w przypadku mrozu, pomagając chronić trawnik
- Cena obejmuje stację ładującą, dodatkowe noże 9 szt, zasilacz, kabel niskonapięciowy 10 m, moduł EPOS Plug-in
- Cena nie obejmuje stacji referencyjnej EPOS RS1
- Obserwuj produkt:
- Kod: 970774155
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: jest w magazynie (5 zes)
-
-
- Cena netto: 8 040,65 zł 10 989,00 zł 9 890,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Maksymalna powierzchnia trawnika | 900 m² |
| Obszar koszenia na godzinę | 60 m² |
| Typ pętli ograniczającej | Fizyczny, wirtualny przewód |
| Maksymalne nachylenie terenu wewnątrz instalacji | 30 % |
| Maksymalny czas aktywności | 15 godz |
| Przewody doprowadzające | Wirtualna ścieżka transportowa |
| System ładowania | Automatyczny/2,2 A |
| Pojemność akumulatora | 5 Ah |
| Standardowy czas koszenia po jednym ładowaniu | 100 min |
| Standardowy czas ładowania | 90 min |
| System koszenia | 2 tarcze z 3 nożami rotacyjnymi |
| Regulacja wysokości koszenia | Elektryczna |
| Wysokość koszenia | 20-55 mm |
| Szerokość koszenia | 22 cm |
| Podwójny kierunek koszenia | Tak |
| Wyświetlacz | Kolorowy wyświetlacz TFT 2,8" QVGA |
| Łączność bezprzewodowa | Bluetooth, Komórkowa, Wi-Fi |
| Możliwość sterowania przez aplikację | Automower Connect |
| Integracja ze Smart Home | Tak |
| Aktualizacja oprogramowania | FOTA |
| Śledzenie GPS w przypadku kradzieży | Tak |
| Wykrywanie obiektów | Czujnik radarowy |
| Zasięg dla stacji RS1 / RS5 | 100 m / 250 m |
| Waga | 12,5 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Husqvarna Automower 405XE Nera

Zaleca się, aby w przypadku zakupu kosiarki Husqvarna Automower 405XE Nera z systemem EPOS lokalny Diler Husqvarna przeprowadził kontrolę ogrodu