Husqvarna Aspire LC34-P4A Kosiarka akumulatorowa bez baterii i ładowarki
- Kosiarka akumulatorowa, niewielkie rozmiary i niska masa zapewniają większą zwrotność w wąskich przejściach
- Zasilanie akumulatorowe powoduje niski poziom hałasu, który nie przeszkadza sąsiadom, a o wygodną pozycję roboczą dba regulowany uchwyt
- Po zakończeniu koszenia kosiarkę można złożyć pionowo na podłodze lub powiesić na ścianie na dołączonym haku, zminimalizować przestrzeń do przechowywania i transportu
- System 18 V "Power for alliance", jeden akumulator może być używany do kilku narzędzi różnych marek ogrodniczych
- Teleskopowy uchwyt, łatwo regulowana wysokość dla lepszej ergonomii
- Uchwyty z przodu i z tyłu ułatwiają przenoszenie w pomieszczeniach magazynowych, umieszczenie w samochodzie lub wnoszenie po schodach
- Power Boost, automatyczne zwiększanie prędkości ostrza podczas koszenia w trudnych warunkach
- Centralna regulacja wysokości koszenia trawy, jedna dźwignia steruje całym urządzeniem tnącym
- Metoda koszenia BioClip, trawa jest dwukrotnie cięta i rozdrabniana przed opadnięciem na trawnik, dla którego stanowi naturalny nawóz
- Wskaźnik stanu baterii bezpośrednio na wyświetlaczu cyfrowym
- W przypadku podłączonego urządzenia z funkcją Bluetooth aplikacja Husqvarna Connect zapewnia dodatkowe informacje, takie jak czas pracy i stan ładowania, a także zalecenia w zakresie konserwacji i serwisu
- Cena obejmuje wkładkę BioClip
- Cena nie obejmuje zestawu BioClip, akumulatora i ładowarki
- Obserwuj produkt:
- Kod: 970648301
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: brak w magazynie (0 szt)
-
-
- Cena netto: 1 023,58 zł 1 399,00 zł 1 259,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Układ napędowy | Pchana, bez napędu |
| Regulacja wysokości koszenia | Centralna, 4 stopnie |
| Metody koszenia | Zbieranie/mulczowanie/BioClip |
| Szerokość koszenia | 34 cm |
| Wysokość koszenia | 25-65 mm |
| Moc znamionowa | 0,5 kW |
| Regulacja wysokości uchwytu | Teleskopowa, bezstopniowa |
| Pojemność kosza | 30 L |
| Materiał obudowy | Tworzywo ABS |
| Waga | 11,8 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Husqvarna Aspire LC34-P4A
