Husqvarna 592 XPG Pilarka spalinowa łańcuchowa z podgrzewanymi uchwytami
- Przeznaczona do ciężkich prac leśnych, zapewnia łatwiejsze manewrowanie i większą efektywność
- Podgrzewane uchwyty poprawiają komfort
- Do użytku z prowadnicą do 36 cali
- Wyposażona w filtr powietrza z gumową uszczelką i solidną skrzynię korbową
- Złącze serwisowe pod pokrywą cylindra umożliwia podłączenie piły do cyfrowego narzędzia serwisowego i wykonanie cyfrowej diagnostyki silnika
- Silniki X-Torq zapewnia manewrowanie i efektywność, zmniejsza zużycie paliwa oraz emisję zanieczyszczeń
- Rozruch jest prosty bez względu na warunki lub temperaturę silnika
- Zawiera w standardzie wielkopowierzchniowy filtr z gumową uszczelką, co pozwoliło zoptymalizować silnik do długich godzin pracy. Układ Air Injection usuwa 98% wciąganego pyłu
- Wyposażona w funkcję AutoTune i automatyczną regulację silnika. Kompensuje różne rodzaje paliwa, wysokość, wilgotność, temperaturę oraz zabrudzony filtr powietrza, nie ma potrzeby ręcznej regulacji gaźnika
- Konstrukcja osłony sprzęgła optymalizuje wyrzucanie wiórów i zapobiega zapychaniu się nawet przy cięciu drewna długowłóknistego
- Nakrętki prowadnicy mają specjalne mocowania w osłonie sprzęgła, są do niej przyczepione i gotowe do użycia
- Proste otwieranie korku wlewu paliwa nawet w grubych zimowych rękawicach
- Mały ciężar ruchomych cześci silnika daje duże przyspieszenie
- Widoczność linii kierunku obalania
- Przezroczysty wskaźnik poziomu paliwa
- Cena obejmuje prowadnicę z wymienną końcówką gwiazdkową 24 cali, ostrogę, łańcuch
- Obserwuj produkt:
- Kod: 970493454
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: brak w magazynie (0 szt)
-
-
- Cena netto: 6 139,02 zł 8 390,00 zł 7 551,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Prędkość łańcucha przy mocy maksymalnej | 23 m/s |
| Pojemność cylindra | 92,7 cm³ |
| Moc wyjściowa | 5,6 kW/7,6 KM |
| Minimalna zalecana długość prowadnicy | 45 cm |
| Maksymalna zalecana długość prowadnicy | 90 cm |
| Długość prowadnicy w zestawie, cm | 60 cm |
| Długość prowadnicy w zestawie, cale | 24 in |
| Rodzaj łańcucha w zestawie | C85 |
| Podziałka | 3/8" |
| Waga | 7,6 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Husqvarna 592XPG
