Cedrus ZG07 Zagęszczarka spalinowa do gruntu
- Zagęszczarka sprawdza się do robót drogowych, układania kostki brukowej, ubijania ścieżek, prac na parkingach
- Wyposażona w silnik Loncin o mocy 5,5 KM z czujnikiem oleju, posiada długi wąż spustowy, aby w łatwy sposób wymienić olej. Obudowa chroniąca silnik
- Alternatywa i uzupełnienie walca, płaskie krawędzie płyty
- Cechuje ją ergonomia, wydajność, funkcjonalność, wszechstronność oraz zwrotność
- Tłoczona płyta wibracyjna z jednego kawałka stali o grubości 12 mm
- Napęd wzbudnicy za pomocą dwóch pasków klinowych
- Tłumienie wibracji dzięki 3-punktowemu mocowaniu
- Koła transportowe oraz mata silikonowa stanowią wyposażenie standardowe
- Cena zawiera matę silikonową i koła transportowe w standardzie
- Obserwuj produkt:
- Kod: CEDZG07
- Producent: Cedrus
- Dostępność: brak w magazynie (0 szt)
-
-
- Cena netto: 1 572,36 zł 2 149,00 zł 1 934,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Pojemność silnika | 196 cm³ |
| Producent silnika | Loncin |
| Moc | 4,1 kW/5,5 KM |
| Głębokość zagęszczania | 30 cm |
| Siła zagęszczania | 20 kN |
| Grubość płyty | 12 mm |
| Pojemność zbiornika paliwa | 3,6 L |
| Waga | 96 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
