Cedrus WR01 Wertykulator aerator 2 w 1 spalinowy
- Wertykulator spalinowy 2 w 1, wyposażony jest w dwa wymienne wałki robocze
- Standardowa wertykulacja: 18 noży na stało osadzonych na wałku ma za zadanie nacinanie darni, usuwanie filcu
- Wałek ze sprężynami wyposażony w ruchome druty, sprężynki: można używać częściej niż noży do lekkiego wzruszenia powierzchni trawnika, dzięki temu woda oraz składniki odżywcze łatwiej przedostają się do korzeni trawy
- Centralna regulacja głębokości roboczej od 5 do 15 mm
- Wertykulator posiada kosz o pojemności 45 L, łożyskowane koła oraz silnik Loncin
- Cena zawiera komplet śrub i podkładek montażowych, oryginalny filtr powietrza i świeca montowane w silniku w zestawie
- Obserwuj produkt:
- Kod: CEDWR01
- Producent: Cedrus
- Dostępność: jest w magazynie (3 szt)
-
-
- Cena netto: 1 096,75 zł 1 499,00 zł 1 349,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Moc | 4 kW/5,5 KM |
| Pojemność silnika | 212 cm³ |
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| System chłodzenia | Powietrzem |
| Załączanie noży | Ręczne |
| Zalecana powierzchnia | 1500 m² |
| Szerokość robocza | 400 mm |
| Głębokość robocza, max | 15 mm |
| Pojemność kosza | 45 L |
| Waga | 39 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie