Cedrus ST02 Zagęszczarka skokowa spalinowa stopa wibracyjna skoczek
- Zagęszczarka do układania kostki brukowej, ubijania dróg, ścieżek, sprawdzi się przy budowie poboczy i pracach drogowych ale również przy zagęszczaniu piasku, ziemi, brył w trudno dostępnych miejscach
- Wytrzymały silnik Loncin o mocy 10 KN poradzi sobie z każdym wyzwaniem
- Cena zawiera uchwyt, składane koła transportowe, gumową matę w zestawie
- Obserwuj produkt:
- Kod: CEDST02
- Producent: Cedrus
- Dostępność: jest w magazynie (1 szt)
-
-
- Cena netto: 2 743,09 zł 3 749,00 zł 3 374,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Pojemność silnika | 196 cm³ |
| Producent silnika | Loncin |
| Moc | 7,3 kW/10 KM |
| Wysokość skoku | 65 mm |
| Głębokość zagęszczania | 50 cm |
| Siła zagęszczania | 10 kN |
| Liczba uderzeń | 450-650/min |
| Pojemność zbiornika paliwa | 2,8 L |
| Waga | 78 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
