Cedrus PHT450Li Nożyce do żywopłotu akumulatorowe na wysięgniku bez baterii i ładowarki
- Narzędzie do przycinania wysokich żywopłotów i formowania koron krzewów bez potrzeby używania drabiny
- Regulowany wysięgnik pozwala na wygodną pracę nawet na wysokości około dwóch metrów
- Głowica z regulacją kąta do 90° umożliwia precyzyjne cięcie zarówno w pionie, jak i poziomie
- Lekka listwa tnąca ułatwia manewrowanie narzędziem, a miękka rękojeść i szelki odciążające ramiona zwiększają komfort podczas dłuższej pracy
- Możliwość rozbudowy narzędzia o piłę na wysięgniku CEDCPS20, która montowana jest w miejsce listwy tnącej
- Nożyce do żywopłotu kompatybilne z platformą Cedrus Power Plus 20 V
- Cena nie zawiera akumulatora i ładowarki, walizki w zestawie
- Obserwuj produkt:
- Kod: CEDPHT450LI
- Producent: Cedrus
- Dostępność: jest w magazynie (2 szt)
-
-
- Cena netto: 215,45 zł 279,00 zł 265,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Prędkość posuwu | 1300 obr/min |
| Napięcie akumulatora | 20 V |
| Regulowany wysięgnik | Tak |
| Długość listwy | 450 mm |
| Odstęp między zębami | 15 mm |
| Regulacja uchwytu | Nie |
| Regulacja głowicy | 90° |
| Waga | 3,1 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Cedrus PHT450Li